Bełkocik


25 sierpnia

"10:38 Trwa konferencja Grzegorza Napieralskiego i "młodych ludzi". Z "młodymi ludźmi" o "młodych ludziach": – Dziś młody człowiek dobrze radzi sobie z internetem, młody człowiek zna języki… Młody człowiek (…). Młody człowiek wie, że trzeba się uczyć i rozwijać. Ale dziś młody człowiek potrzebuje szansy. (…) SLD stawia na młodych ludzi, daje im szansę (…). Ponad 30 proc. na listach SLD to młodzi ludzie. Ale młodzi ludzie wykształceni (…). Tak jak SLD daje szansę młodym ludziom (…), to jest moje marzenie, by młodzi ludzie mieli szanse."

(cyt. za: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,106884,10170002,Klich_promuje_sie_plakatem_ze_spadajacym_Tu_154__NA.html)

Mistrzostwo świata w konkurencji: Jak, mówiąc bardzo dużo, nic nie powiedzieć.

Oj, baco Napieralski! Nie pójdą za tobą owce, wiedziesz tę partię na manowce…

A szkoda. Czy już nie ma żadnego sposobu na wyjście ze zgniłego klinczu PO-PIS-u?

Informacje o Michał Waliński

b. folklorysta, b. belfer, b. organizator, b. redaktor, b. wydawca, b. niemowlę, b. turysta; kochał wiele, kochał wielu, kocha wiele, kocha wielu; czasem świnia, czasem dobry człowiek, czyli świnia, ale dobry człowiek (prawie Gogol); żyje po przygodzie z rakiem (diagnoza lipiec 2009 r.) i konsekwencjami tej przygody; śledzi, analizuje i komentuje obyczajowość współczesnych Polaków; czasem uderza w klawisze filozoficzne, czasem w ironiczne, czasem liryczne, rzadziej epickie; lubi gotować, lubi fotografować; lubi czytać i pisać, lubi kino, filmy i teatr (od dawna za względu na okoliczności tylko w TV); lubi surrealizm w sztuce i w ogóle, a więc i polskość; lubi van Steena, Rembrandta, słomkowy kapelusz damy Rubensa, Schielego, impresjonistów, kobiety w swobodnych pozach w malarstwie Tintoretta; kocha M.; kocha miesięcznik "Odra", czyta regularnie "Politykę" i "Wyborczą"; ulubione radia: Dwójka i radia internetowe z muzyką klasyczną, jazzem, fado, flamenco i piosenkę literacką; lubi radio TOK FM, chociaz po godzinie czuje sie ogłuszony nadmiarem sygnałów dźwiękowych i "głosowych"; wierzy w koincydencję etyki i estetyki oraz królewnę Śnieżkę; ateistyczny agnostyk, może agnostyczny ateista; lubi słuchać
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s